Rady a typy

 

Velikost květináče vždy vybírejte podle toho, jakou rostlinu budete do květináče sázet. Ne vždycky platí pravidlo, čím větší, tím lepší...

Barvy květináčů: každý náš chytrý květináč je opatřen vypalovanou práškovou barvou. Standardně vyrábíme v barvách: bílá, hnědá, šedá, antracit, imitace dřeva zlatý dub, třešeň, ořech a jejich kombinace. Na přání jsme schopni vyrobit i květináč v požadované barvě RAL.   

Máte doma dřevěný květináč nebo květináč ze dřeva?

Pak asi znáte situaci... aby květiny vypadaly krásně, je zapotřebí před sezónou květináč obrousit a znovu natřít. Stejně pak po několika málo letech musíte dřevěný květináč pořídit nový. Řešením této situace je bezúdržbový hliníkový květináč OPTIMAL 30 s životností přes 20 let v barvě zlatý dub, třešeň nebo v barvě ořech!

Máte doma květináč betonový nebo květináč z betonu?

Na první pohled nerozbitný a s dlouhou životností. Bezesporu ano, ale víte, že každý výrobek z betonu po čase sanitruje a vytváří nevzhledné fleky? Pokud budete chtít betonový květináč přestěhovat na jiné místo, zvládnete to sami? Řešením může být náš bezúdržbový květináč COMFORT TWO 40.

Máte květináče u domu, na terase či na balkoně? Máte vysoký ratanový květináč nebo květináč z ratanu?

Nebezpečím květináčů z velmi lehkých materiálů je jejich vývrat při silném větru, vichřici či silné bouřce. Zcela zničené květiny je asi to poslední, co byste si přáli... Řešením může být vysoký bezúdržbový květináč s nízko umístěným těžištěm BRILANT TOWER 30.

Máte květináč keramikakeramický květináč nebo květináč s podmiskou?

Keramické květináče a květináče s podmiskou mají po generace své místo v každé domácnosti i osobní kouzlo. Pravdou ale zůstává, že jsou velmi křehké a lehce rozbitné. Náhradou, mnohem odolnější, může být chytrý květináč OPTIMAL 40.


Motto: ,,V našich květináčích Vám poroste cokoliv" :)