Rady a typy

Úvod InfoRady a typy

Velikost květináče vždy vybírejte podle toho, jakou rostlinu budete do květináče sázet. Ne vždycky platí pravidlo, čím větší, tím lepší...


Barvy květináčů: každý náš chytrý květináč je opatřen vypalovanou práškovou barvou. Standardně vyrábíme v barvách: bílá, hnědá, šedá, antracit, imitace dřeva zlatý dub, třešeň, ořech a jejich kombinace. Na přání jsme schopni vyrobit i květináč v požadované barvě RAL.   Máte doma dřevěný květináč nebo květináč ze dřeva?


Pak asi znáte situaci... aby květiny vypadaly krásně, je zapotřebí před sezónou květináč obrousit a znovu natřít. Stejně pak po několika málo letech musíte dřevěný květináč pořídit nový. Řešením této situace je bezúdržbový hliníkový květináč VAĎA II. C-30 s životností přes 20 let v barvě zlatý dub, třešeň nebo v barvě ořech!Máte doma květináč betonový nebo květináč z betonu?


Na první pohled nerozbitný a s dlouhou životností. Bezesporu ano, ale víte, že každý výrobek z betonu po čase sanitruje a vytváří nevzhledné fleky? Pokud budete chtít betonový květináč přestěhovat na jiné místo, zvládnete to sami? Řešením může být náš bezúdržbový květináč ROMA I. C-40.Máte květináče u domu, na terase či na balkoně? Máte vysoký ratanový květináč nebo květináč z ratanu?


Nebezpečím květináčů z velmi lehkých materiálů je jejich vývrat při silném větru, vichřici či silné bouřce. Zcela zničené květiny je asi to poslední, co byste si přáli... Řešením může být vysoký bezúdržbový květináč s nízko umístěným těžištěm DAŠA II. C-30.Máte květináč keramika, keramický květináč nebo květináč s podmiskou?


Keramické květináče a květináče s podmiskou mají po generace své místo v každé domácnosti i osobní kouzlo. Pravdou ale zůstává, že jsou velmi křehké a lehce rozbitné. Náhradou, mnohem odolnější, může být chytrý květináč VAĎA I. C-40.
Motto: v našich květináčích Vám poroste cokoliv :)Copyright 2020 - 2021 © www.bezudrzbovekvetinace.cz